کیت اندو Dr Talal’s Endo Kit

  • 6 عدد تیپ اندو، 4 عدد فایل Niti، استند قابل اتوکلاو
  • کد T1: رابط اتصال فایل به هندپیس جرمگیر به همراه 4 عدد فایل جهت: بازکردن کانال های کلسیفیه، برداشتن سمان و خارج نمودن فایل های شکسته
  • کد T2: شست و شو و فعال سازی هیپوکلریت در کانال

4,980,000 تومان

woodpecker

توضیحات

کیت اندو Dr Talal’s Endo Kit

یکی از ابزارهای ضروری و مورد استفاده در علوم و حرفه پزشکی (دندان پزشکی) کیت‌های پزشکی می‌باشند. در همین راستا یکی از بهترین و باکیفیت­ ترین کیت‌ها اختصاص یافته به این حرفه کیت اندو Endo Kit است. ابزارهای این کیت‌ها در کار جرم­گیری دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند و کمپانی Woodpecker یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع ابزارهای ضروری در جرم گیری دندان پزشکی به شمارمی‌رود. شایان ذکر است که شرکت وودپکر به دلیل داشتن کیفیت و کارایی در تولید ابزارها موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از کشور آمریکا و آلمان است.

کیت اندو Endo Kit محصول شرکت وودپیکر

هر بسته از کیت اندو Endo Kit شامل 6 عدد تیپ اندو با نام‌های T1,T2,T3,T4,T5,T6 است. علاوه بر این 6 کیت، یک استند اتوکلاو هم  در این پک وجود دارد و هرکدام برای وظیفه‌ای خاص طراحی وتولید شده‌اند.

  • T1 به عنوان یک رابط بین هندپیس و فایل عمل می­کند و آنها را با هم مرتبط می‌سازد. این قسمت شامل چند فایل مختلف است که برای حذف فایل‌های شکسته، حذف سمان، ایجاد کانال کلسیفیه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • T2 به منظور شستشو و پاکسازی و فعالیت مجدد هیپوکلریت در کانال مورد استفاده قرار می‌گیرد. ( برای استفاده از کیت تی 2 باید از دستگاه التراسونیک استفاده کرد؛ ضمنا برای باید دقت کرد که در زمان استفاده دستگاه باید دارای سری اندو وپریو باشد).
  • T3 به منظور ایجاد شکل و اکسس نمودن اندودنتیک مورد استفاده واقع می‌شود.
  • T4 برای پاکسازی اتاقک مربوط به عصب و همچنین حذف سنگ‌های پالپی استفاده می‌گردد.
  • T5جهت خروج فایبرپست‌ها و باز نمودن کانال کرونالی کلسیفیه قابل استفاده است.
  • T6 چنانچه فایل‌ها در کانال شکسته شده باشند، برای خارج ساختن آن‌ها و همچنین فایبرپست‌هایی که در قسمت اپیکالی کانال قرار گرفته­اند، از کیت تی 6 استفاده می‌شود.

 

تجهیزات دندانپزشکی تاج الدین

آدرس سایت : http://www.MDENT.ir

کانال تلگرام: http://www.t.me/dentshop

صفحه اینستاگرام: http://www.instagram.com/tajoddin.ir

شماره هاي تماس:

 

برند

WOODPECKER

woodpecker

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیت اندو Dr Talal’s Endo Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *