توضیحات

  • 6 عدد تیپ اندو، 4 عدد فایل Niti، استند قابل اتوکلاو
  • کد T1: رابط اتصال فایل به هندپیس جرمگیر به همراه 4 عدد فایل جهت: بازکردن کانال های کلسیفیه، برداشتن سمان و خارج نمودن فایل های شکسته
  • کد T2: شست و شو و فعال سازی هیپوکلریت در کانال

کیت اندو Dr Talal’s Endo Kit

یکی از ابزارهای ضروری و مورد استفاده در علوم و حرفه پزشکی (دندان پزشکی) کیت‌های پزشکی می‌باشند. در همین راستا یکی از بهترین و باکیفیت­ ترین کیت‌ها اختصاص یافته به این حرفه کیت اندو Endo Kit است. ابزارهای این کیت‌ها در کار جرم­گیری دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند و کمپانی Woodpecker یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع ابزارهای ضروری در جرم گیری دندان پزشکی به شمارمی‌رود. شایان ذکر است که شرکت وودپکر به دلیل داشتن کیفیت و کارایی در تولید ابزارها موفق به دریافت گواهینامه بین المللی از کشور آمریکا و آلمان است.

کیت اندو Endo Kit محصول شرکت وودپیکر

هر بسته از کیت اندو Endo Kit شامل 6 عدد تیپ اندو با نام‌های T1,T2,T3,T4,T5,T6 است. علاوه بر این 6 کیت، یک استند اتوکلاو هم  در این پک وجود دارد و هرکدام برای وظیفه‌ای خاص طراحی وتولید شده‌اند.

  • T1 به عنوان یک رابط بین هندپیس و فایل عمل می­کند و آنها را با هم مرتبط می‌سازد. این قسمت شامل چند فایل مختلف است که برای حذف فایل‌های شکسته، حذف سمان، ایجاد کانال کلسیفیه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • T2 به منظور شستشو و پاکسازی و فعالیت مجدد هیپوکلریت در کانال مورد استفاده قرار می‌گیرد. ( برای استفاده از کیت تی 2 باید از دستگاه التراسونیک استفاده کرد؛ ضمنا برای باید دقت کرد که در زمان استفاده دستگاه باید دارای سری اندو وپریو باشد).
  • T3 به منظور ایجاد شکل و اکسس نمودن اندودنتیک مورد استفاده واقع می‌شود.
  • T4 برای پاکسازی اتاقک مربوط به عصب و همچنین حذف سنگ‌های پالپی استفاده می‌گردد.
  • T5جهت خروج فایبرپست‌ها و باز نمودن کانال کرونالی کلسیفیه قابل استفاده است.
  • T6 چنانچه فایل‌ها در کانال شکسته شده باشند، برای خارج ساختن آن‌ها و همچنین فایبرپست‌هایی که در قسمت اپیکالی کانال قرار گرفته­اند، از کیت تی 6 استفاده می‌شود.

 

تجهیزات دندانپزشکی تاج الدین

آدرس سایت : http://www.MDENT.ir

کانال تلگرام: http://www.t.me/dentshop

صفحه اینستاگرام: http://www.instagram.com/tajoddin.ir

شماره هاي تماس:

 

برند

WOODPECKER

woodpecker

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیت اندو Dr Talal’s Endo Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *