.flex-viewport { direction: rtl; }
تجهیزات دندانپزشکی تاج الدین

اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی سمنان دانش‌آموخته شدند

اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی سمنان دانش‌آموخته شدند

 

 

جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

جشن دانش‌آموختگی اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان عصر روز هشتم مرداد ماه ۹۷، با حضور دکتر همتی نماینده سمنان در مجلس، دکتر حسن رزمی دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی و مشاور وزیر بهداشت در امور دندان‌پزشکی، دکتر قاسم صادقی رئیس اداره درمان دندان‌پزشکی وزارت بهداشت، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دکتر بهزاد هوشمند رئیس انجمن پریودنتولوژی و مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در امور دندان‌پزشکی، دکتر علی تاجرنیا رئیس انجمن دندان‌پزشکی ایران، دکتر مهدی صالحی رئیس دانشکده دندان‌پزشکی سمنان و جمع کثیری از مدیران، اساتید و دانشجویان در سالن زکریای رازی این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم رئیس دانشکده دندان‌پزشکی سمنان با اشاره به تاریخچه این دانشکده گفت: در سال ۹۰ اولین سنگ بنای دانشکده نهادینه شد که پس از پیگیری مسئولین دانشگاه، با ورود اولین دانشجویان این رشته در سال ۹۱ آغاز به کار کرد. در حال حاضر بالغ بر ۱۵۰ دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند و امروز برای گرامی‌داشت دانش‌آموختگان اولین دوره دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی به گرد هم آمدیم.

دکتر مهدی صالحی بیان کرد: جشن فارغ‌التحصیلی نقطه پایان دوران دانشجویان نیست؛ بلکه شروع راه جویندگان دانش برای خدمت به مردم و بشریت است.

دبیر شورای تخصصی دندان‌پزشکی و مشاور وزیر بهداشت نیز ضمن تبریک به دانش‌آموختگان و خانواده ایشان، بیان داشت: آغاز هر دوره‌ای برای مسئولین و دانشجویان با سختی و مشقت همراه است، خدا را شاکرم حاصل این زحمات به جشن دانش‌آموختگی شما عزیزان انجامید.

دکتر حسن رزمی با اشاره به دانش‌آموختگی دانشجویان دوره اول دندان‌پزشکی سمنان، گفت: قطعا دانش‌آموختگی شما عزیزان خداقوتی است برای مسئولین دانشگاهی به ویژه دکتر شادنوش، رئیس اسبق این دانشگاه، که کمک شایانی در ارتقای این دانشکده داشته‌اند، دکتر دانایی در سمت معاون آموزشی دانشگاه در گذشته و سرپرست دانشگاه در حال حاضر، دکتر صالحی رئیس دانشکده، مسئولین شهری ودکتر صالحی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، که همه این امور نشان از وجود وحدت و همدلی در این دانشگاه دارد.

دکتر رزمی دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی با اشاره به سفره یک روزه خود به این دانشگاه، افزود: وحدت و همدلی حاکم بر این دانشگاه نشان از فضایی پرنشاط و امید دارد که این فضای پر انرژی برای سمنان به‌صورت خاص و برای کشور به‌صورت عام دستاوردهای بسیار خوبی به‌همراه دارد.

تقدیر از اساتید و دست‌اندرکاران ارتقای این دانشکده، پخش کلیپ یادبود و اجرای موسیقی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی سمنان دانش‌آموخته شدند

اولین گروه دانشجویان دندان‌پزشکی سمنان دانش‌آموخته شدند

منبع:دندانه

0
دیدگاه‌های نوشته

سه × دو =