آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی

روح بلند دکتر مصطفی فاطمی آسمانی شد

روح بلند دکتر مصطفی فاطمی آسمانی شد

 

دکتر مصطفی فاطمی، دندان‌پزشک، متخصص زیست مواد دندانی، عضو هیات‌علمی دانشگاه و عضو دیرین تحریریه گروه رسانه‌ای دندانه روز پنجم دی ماه ۹۹ بر اثر سانحه سقوط بهمن درگذشت.

دکتر فاطمی از زمان پایه‌گذاری گروه رسانه‌ای دندانه همراه و هم‌گام ما بود و تا آخرین روزهای عمر با برکتش این همکاری ادامه داشت.

دکتر مصطفی فاطمی در حوزه رسانه و خبر چهره شناخته شده و نام‌آشنایی بود. او از پایه‌گذاران خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بود و چند سالی سردبیری این خبرگزاری را بر عهده داشت. همچنین مسیولیت کمیته اطلاع‌رسانی و خبرگزاری جامعه دندان‌پزشکی ایران را بر عهده داشت و مقالات و یادداشت‌های متععدی از او ددر نشریات و رسانه‌ها در زمینه‌های مختلف منتشر شده بود.

او در طول عمر بابرکت خود مسئولیت‌های زیادی بر عهده داشت. عضو هیات‌علمی جهاد دانشگاهی علوم‌پزشکی تهران و دانشکده دندان پزشکی شهید بهشتی بود و در هیات‌مدیره انجمن زیست مواد دندانی و جامعه دندان پزشکی ایران عضویت داشت. مقالات علمی زیادی از او در نشریات معبر بین‌المللی و داخلی منتشر شده است.

دکتر فاطمی مدتها به ورزش کوه‌نوری و سنگ‌نوردی می‌پرداخت و عضو باشگاه کوه نوردی تهران بود. او اخیرا مدرک مربی‌گری خود را در این رشته اخذ کرده بود.

دکتر مصطفی فاطمی روز یکشنبه ۷ دی ۹۹ پس از انجام وصیت‌ش مبنی بر اهدای اعضایش، در قطعه ۴۳ بهشت زهرا به خاک سپرده شد. روحش شاد و نامش جاودان

تلاش می‌کنیم در این صفحه به تدریج یادداشت‌ها و دل‌نوشته‌های خانواده، دوستان و همکاران ایشان را درباره او جمع‌آوری و منتشر کنیم تا یادگاری باشد از این مرد نستوه و یگانه.

منبع:دندانه

Views All Time
Views All Time
145
Views Today
Views Today
2
0
دیدگاه‌های نوشته

5 × 2 =