تجهیزات دندانپزشکی تاج الدین

کنفرانس علمی فدراسیون جهانی لیزر در دندانپزشکی، شاخه‌ی آسیا اقیانوسی

کنفرانس علمی فدراسیون جهانی لیزر در دندانپزشکی، شاخه‌ی آسیا اقیانوسی

 

فدراسیون جهانی لیزر در دندان‌پزشکی، شاخه‌ی آسیا اقیانوسیه‌ کنفرانس علمی سال ۲۰۲۱ خود را با همکاری انجمن‌ لیزر ژاپن، انجمن پزشکی لیزری ایران، انجمن لیزر در دندان‌پزشکی چین، انجمن دندان‌پزشکی هند و کالج بین‌المللی دندان‌پزشکی به صورت آنلاین در روزهای ۱۶ و ۱۷ جولای (۲۵ و ۲۶ تیر ۱۴۰۰) از طریق اپلیکیشن زوم برگزار می‌کند.
به گزارش وبسایت این فدراسیون، مضمون کنفرانس، «پیشرفت‌های جدید در آموزش و کاربرد لیزر در دندان‌پزشکی» قرار گرفته و بیش از ۳۰ سخنران و ارائه‌دهنده‌ی بین‌المللی را از کشورهایی چون ایران، آمریکا، ایتالیا، ژاپن، سوئد، فرانسه، هنگ‌کنگ، بلژیک، استرالیا و سنگاپور گرد هم آورده است.
از برنامه‌های دیگر این رویداد علمی، می‌توان به رقابت‌های «بهترین ارائه‌ی علمی» و «جایزه‌ی ارائه دهنده‌ی جوان» اشاره کرد که علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این رقابت‌ها خلاصه مقالات خود را تا تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر ۱۴۰۰) به آدرس wfldapd@gmail.com ارسال کنند.
گفتنی است با رایزنی‌های به عمل آمده با فدراسیون جهانی لیزر در دندان‌پزشکی، شرکت‌کنندگان معرفی شده از طریق انجمن پزشکی لیزری ایران می‌توانند به صورت رایگان در این کنفرانس علمی شرکت کنند.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایند.

https://wfldapd.padeyemusic.com/index.html

 

منبع:دندانه

0
دیدگاه‌های نوشته

دو × 2 =