.flex-viewport { direction: rtl; }
تجهیزات دندانپزشکی تاج الدین

انتصاب دکتر سورنا وهبی به ریاست دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی

انتصاب دکتر سورنا وهبی به ریاست دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی

 

با حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر سورنا وهبی به عنوان رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه منصوب شد.
دکتر سورنا وهبی جایگزین دکتر محسن دالبند شد که از مهر ماه ۱۳۹۷ و پس از استعفای دکتر محمد جعفر اقبال، این سمت را در اختیار گرفته بود.

متن حکم دکتر علیرضا زالی به شرح زیر است:
“برادر گرامی جناب آقای سورنا وهبی
دانشیار محترم دانشگاه
سلام علیکم
با توجه به تعهد، شایستگی و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس دانشکده دندانپزشکی منصوب می‌شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.
موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه‌ها و ارتقای جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.
دکتر علیرضا زالی
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی”

دکتر سورنا وهبی دارای مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی و دکترای تخصصی پریودنتیکس از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدرک مهندسی بافت از دانشکده فن آوریهای نوین دانشگاه تهران و در حال حاضر عضو هیئت علمی گروه جراحی لثه و ایمپلنت دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی است.
وی حایز رتبه برتر کنکور، رتبه اول المپیاد دانشجویی، رتبه اول آزمون دستیاری کشور در رشته جراحی لثه و پژوهشگر برتر دانشگاه است.

در سابقه دکتر وهبی عضویت در کمیته تحقیقات، چندین جایزه بین المللی و ثبت اختراع، ۶۰ مقاله داخلی و خارجی، تالیف و ترجمه کتاب، کاندیدای نهایی Goldman Prize اروپا، سابقه دهها سخنرانی داخلی و خارجی در ایران و بیش از ۲۰ کشور دنیا، داوری بسیاری از مجلات معتبر علمی بین المللی و بیش از ۱۷ سال تحقیق و تدریس رشته پریودنتولوژی و متدولوژی، طراحی و اجرای دهها طرح پژوهشی و مسئولیت کارشناسی دندانپزشکی به چشم می خورد.

منبع:دندانه

0
دیدگاه‌های نوشته

9 + 5 =